Seety Porta Romana Statue

Apartmán Seety Porta Romana Statue je vzdálen téměř 2 km od Ulice Via della Spiga. Tento 2-pokojový apartmán má kuchyňku a 2 koupelen.

Apartmán se nachází 250 metrů od stanice metra Porta Romana. Apartmán je 10 minut jízdy autem do Katedrála Narození Panny Marie, a letiště Milan je 15 minut jízdy autem. Polpa Burger Trattoria, nabízející jídla italské kuchyně, je vzdálen asi 150 metrů. Hosté ocení hlavní umístění zajišťující jednoduchý přístup do Parrocchia Sant'Andrea. Nejbližší autobusová zastávka Via Crema je vzdálena 200 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Seety Porta Romana Statue Milán
Guesthost - Stylish Apartment In Porta Romana
Cena pouze pro mobilní zařízení

Guesthost - Stylish Apartment In Porta Romana

6.5
Dostačující 2 recenze
212 m od ubytování
USD 147 USD 132
za noc
Youhosty - Via Palladio 2
Cena pouze pro mobilní zařízení

Youhosty - Via Palladio 2

7.6
Dobrý 47 recenzí
319 m od ubytování
USD 108 USD 97
za noc
Life Is Beautiful Porta Romana Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Life Is Beautiful Porta Romana Apartment

9.3
Výjimečný 90 recenzí
374 m od ubytování
USD 271 USD 244
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Aktivity

    • Fitcentrum

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence015146-CIM-11210,015146-CIM-11251,015146-CIM-11264,015146-CIM-11270,015146-CIM-11275,015146-CIM-11298,015146-CIM-11299,015146-CIM-11300,015146-CIM-11301,015146-CIM-11303,015146-CIM-11333,015146-CIM-11572,015146-CIM-11578,IT015146B437O5OZM4,IT015146B4
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Seety Porta Romana Statue umístěn?
      Apartmán Seety Porta Romana Statue se nachází v blízkosti QC Terme Milano.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Seety Porta Romana Statue apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Seety Porta Romana Statue apartmán patří mimo jiné Galerie Viktora Emanuela Ii, Katedrála Narození Panny Marie, Divadelní muzeum La Scala.
    • Jaké způsoby platby apartmán Seety Porta Romana Statue akceptuje?
      Apartmán Seety Porta Romana Statue akceptuje následující způsoby platby:
      • Visa
      • American Express
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace La Bottega del Capestrano a Tapas de Pescado, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Seety Porta Romana Statue Milán

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít